Vertimai

    Nordisk teikia vertimų paslaugas danų, norvegų, švedų, suomių, islandų, lietuvių, estų ir latvių kalbomis. Taip pat iš šiaurės ir baltų kalbų verčiame į anglų, vokiečių bei rusų kalbas ir atvirkščiai.

Trys pagrindinės Nordisk vertybės – nuoširdumas, pridėtinė vertė ir kokybė.
 

   Nuoširdumas – mes esame nuoširdūs tiek savo klientams, tiek vertėjams. Su savo klientais bendraujame atvirai, nustatome realistiškus terminus ir informuojame apie projektų eigą. Perspėjame apie atidėjimus, jei jų prireikia. Nepažadame to, ko negalime įvykdyti.


   Pridėtinė vertė – mums svarbu ne tik tai, kad klientas liktų patenkintas. Mūsų tikslas yra sužavėti klientą pranokstant jo lūkesčius.
 

   Kokybė – Nordisk užtikrina gerą vertimų kokybę, kadangi mes specializuojamės tam tikrose kalbų kombinacijose. Nuo pat pradžių sukaupėme daugiau nei šimto šiaurės ir baltų kalbų vertėjų komandą. Kokybę taip pat garantuoja tai, kad mes gerbiame savo vertėjų darbą ir nesitikime, jog jie dirbs už skatikus. Mūsų vertimų standartas apima sugretinimą ir redagavimą.


   Lojaliems klientams ir ilgalaikiams partneriams siūlome ypatingą 5–15% nuolaidą, kuri priklauso nuo užsakymų apimties ir dažnumo. Didesniems užsakymams taip pat taikoma apimties nuolaida (>10 puslapių).

 

Susisiekti galite el. paštu translations@nordisk.lt