Verslo klientams

   Nordisk siūlo kalbų mokymą Jūsų įmonės darbuotojams. Mes specializuojamės šiaurės šalių kalbų mokymuose verslo klientams. Esame sukūrę mokymo programas, kurios didžiausią dėmesį skiria specifinei terminologijai ir bendravimo įgūdžiams, reikalingiems tam tikrame versle. Nordisk turi didelę patirtį klientų personalo mokymuose finansų, logistikos ir medicinos srityse. Mūsų specialistai sukurs ir pritaikys specializuotą mokymų programą ir bet kuriai kitai sričiai.


   Nordisk siūlo mokymus Jūsų darbuotojams pradedant pradedančiųjų lygiu, baigiant tokiu, kuris yra pakankamas, kad kalba būtų naudojama darbe kasdien (CEFR B2/C1 lygiai). Jūsų komandą mokys gimtąja šiaurės kalba kalbantys (švedai, norvegai) bei aukštos kvalifikacijos ir turintys patirtį vietiniai profesionalai.
Nordisk yra pasirengusi surengti Jūsų darbuotojams verslo anglų kalbos mokymus, taip pat mokymus ir kitose srityse.
 

   Nuoširdumas – mes esame nuoširdūs tiek savo klientams, tiek vertėjams. Su savo klientais bendraujame atvirai, nustatome realistiškus terminus ir informuojame apie projektų eigą. Perspėjame apie atidėjimus, jei jų prireikia. Nepažadame to, ko negalime įvykdyti.


   Pridėtinė vertė – mums svarbu ne tik tai, kad klientas liktų patenkintas. Mūsų tikslas yra sužavėti klientą pranokstant jo lūkesčius.


   Kokybė – Nordisk užtikrina gerą kokybę, kadangi mes specializuojamės tam tikrose kalbų kombinacijose. Nuo pat pradžių sėkmingai bendradarbiaujame su šiaurės šalių ir baltų kalbų mokytojais bei vertėjais. Kokybę taip pat garantuoja tai, kad gerbiame savo dėstytojų ir vertėjų darbą mokėdami jiems teisingą darbo užmokestį.

Kontaktai

info@nordisk.lt

+370 60164476