Apie mus

Šiaurės kalbų centas Nordisk užsiima kalbų mokymu, konsultavimu, vertimais raštu ir žodžiu bei leidyba. Mūsų specializacija – šiaurės šalių (norvegų, švedų, danų, suomių, islandų) ir baltų kalbos.

 

Šiaurės šalių kalbų centras Nordisk buvo įkurtas 2007 metais Rygoje, jį įkūrė Nina Bistrova, Snorre Karkkonen-Svensson ir Sintija Rupja. Šiuo metu įmonė priklauso trims savininkams, kurie taip pat yra ir valdybos nariai: Janis Skalbe, Snorre Karkkonen-Svensson ir Sintija Rupja.

Veiklai sėkmingai plečiantis, 2013 m. rudenį Nordisk duris atvėrė ir Lietuvos sostinėje Vilniuje. 

 

Mes siūlome norvegų, švedų, danų, suomių kalbų vakarinius, rytinius ar individualius kursus privatiems asmenims, o įmonėms - specializuotas kalbos mokymo programas, pritaikytas Jūsų įmonės poreikiams.

 

Mokymo programas ruošia Nordisk Pedagoginis skyrius, kurį sudaro visų mūsų mokamų šiaurės  kalbų specialistai, jame taip pat darbuojasi vienas įmonės steigėjų. Pedagoginis skyrius taip pat teikia konsultacijas dėstytojams pedagoginiais klausimais bei kelis kartus į metus rengia dėstytojų mokymo seminarus.

 

Vienas Nordisk tikslų - suartinti Šiaurės ir Baltų kalbų šalis per kalbą ir kultūrą, todėl viena iš mums svarbių veiklos sričių yra Šiaurės šalių kalbų vakarai, į kuriuos mes pakviečiame visus, besidominčius ar kalbančius šiaurės šalių kalbomis.